Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie możesz się zalogować? Poproś o nowe hasło

Gladiators 4x4

Firma Gaijin Entertainment postanowiła zorganizować duży turniej w jedną z najpopularniejszych produkcji MMO - War Thunder. Zmagania toczyć mają się do końca marca, a 310 drużyn z całego świata walczyć będzie o prym, sławę, pieniądze (pula wynosi 28 tys. dolarów), przedmioty do wykorzystania w grze oraz laptopy. W pierwszej rundzie nasz klan zwyciężył... 
United Legions

Informuję o zbiórce pieniędzy na serwer teamspeak. Całkowita suma jaką musimy zebrać to 150zł. Wpłaty można dokonać za pośrednictwem serwisu paypal lub przelewu. Wpłaty są dobrowolne. Osoby, które udzielą wsparcia otrzymają rangę “sponsor” na teamspeaku oraz medal zasłużonych na forum. Zbiórkę prowadzi QoTheGreat. Jeżeli chcesz wspomóc naszą małą społeczność, wyślij email na adres qothegreat@gmail.com w odpowiedzi otrzmasz dane potrzebne do wykonania przelewu.
War Thunder

To już trzeci dzień rozgrywek II turnieju polskich dywizjonów. Był to łatwy i krótki dzień. Zagraliśmy tylko 2 rundy i obie wygrane. W dalszej części newsa znajdziesz szczegółowe sprawozdanie ze stoczonych bitew, wraz z załączonymi powtórkami. Czytaj więcej.
War Thunder

Za nami drugi dzień rozgrywek II turnieju polskich dywizjonów. Ten dzień niestety nie przyniósł oczekiwanych przez nas wyników. Wygraliśmy tylko jedno starcie z czterech. W dalszej części newsa znajdziesz szczegółowe sprawozdanie ze stoczonych bitew, wraz z załączonymi powtórkami. Czytaj więcej.
War Thunder

Mamy za sobą pierwszy dzień rozgrywek II turnieju polskich dywizjonów. Ten dzień możemy określić jako dobry dzień, ponieważ ze 3 rozegranych starć wygraliśmy 2 starcia. W dalszej części newsa znajdziesz szczegółowe sprawozdanie ze stoczonych bitew, wraz z załączonymi powtórkami. Czytaj więcej.
War Thunder
Zachęcam nowych i starych do przyłączenia się do nas, ponieważ mamy troszkę większe ambicje niż latać ciągle na HB. Również zapraszamy przyszłych czołgistów.
Od teraz przyjmujemy każdego gracza, który ma powyżej 16 lat, jest aktywny oraz gra HB w samolotach (minimum 2 x 7 tier) lub zadeklaruje się, że będzie grał czołgami, bez względu na poziom w grze.Battlefield 3

Po przerwie technicznej firma Electronic Arts udostępniła wreszcie wersję beta Battlefielda 4 wszystkim zainteresowanym graczom. Posiadacze konsol PlayStation 3 i Xbox 360 mogą pobrać próbkę odpowiednio z PlayStation Network i Xbox Live, natomiast pecetowcy znajdą plik instalacyjny w usłudze Origin.
United Legions

W ostatnim czasie w United Legions praktycznie nic się nie działo... ale przyszedł czas to zmienić. W najbliższym czasie postaramy się opanować obecną sytuację oraz rekrutować nowych ludzi. Do boju United ! Prosimy składać podania, przyjmiemy każdego kto spełni nasze wymagania, które można odnaleźć na forum.
World of Tanks

Dość niespodziewanie szybko pojawi się nowa aktualizacja, a wraz z nią kilka nowych obiektów i kilka poprawek. Istotną rzeczą jest zastąpienie czołgu lekkiego T-50-2, jego burzliwa kariera zdążyła zapisać już swoją kartę w historii World of Tanks. Niestety nadszedł moment, że i on podzieli los legendarnego - KW - fenomenalnego czołgu zastąpionego innymi, o którym z czasem większość zapomni.