Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie możesz się zalogować? Poproś o nowe hasło

Gladiators 4x4 Kolejna Runda.

Dnia 8 Marca 2014 odbyła się kolejna runda Gladiators 4x4. Naszym przeciwnikiem był chiński team =JGR=. Wygraliśmy 4-3! Wygraliśmy 4-3! Walka odbyła się w 4 rundach. 1 Rundę przegraliśmy 0-1, 2 runda 0-3, zaś 3 rundą wyrównaliśmy do wyniku 3-3 i sędziowie ogłosili że zwyciężcą zostanie ten, kto wygra dodatkową 4 rundę.

6. =JGR= luoluo_

Team JGR nie byli tacy najgorsi. Jak widać na streamie pierwszą i drugą rundę wygrali JGR. W trzeciej rudzie wygraliśmy my dzięki pięknej walki Ariello 2 vs 1 , którą możecie zobaczyć w 29 minucie na streamie. Wynik wynosił 3:3 i trzeba było zagrać rundę decydującą. w której walczyli razem Ariello i Deo (walka niestety nie jest ukazana na tym streamie) ale za to w  minucie 45.30 możecie zobaczyć piękną walkę Yakuzy i Atare.

Ja Yakuza osobiscie włączyłem sobie tą nutkę - http://www.youtube.com/watch?v=X7LNCVL2ObA#t=50 :) Jestem oburzony, ponieważ na końcu streamu ktoś powiedział "Yakuza turn on your music" czy coś takiego i chciałem włąśnie włączyć moją zwycięską nutkę a streamer wyszedł :(