Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie możesz się zalogować? Poproś o nowe hasło

United Legions

Aktualnie trwa migracja teamspeak'a na nowy serwer. W przypadku problemów z zalogowaniem się na serwer teamspeak, proszę o połączenie się poprzez numer IP

Stary serwer: 185.25.151.180
Nowy serwer: 51.38.38.171:9999
Docelowo nadal będzie funkcjonowac adres ts.unitedlegions.pl lub ts3.unitedlegions.pl Za utrudnienia serdecznie przepraszamy :)

 

>>  <<

TU KLIKNIJ ABY POŁĄCZYĆ
United Legions

Nasz klan świętuje 9 urodziny. Z tej okazji jak co roku życzę wszystkim naszym obecnym i byłym graczom wszystkiego co najlepsze, sukcesów w życiu realnym i w tym wirtualnym, zdrowia i radości.
7 lat United Legions!

Nasz klan świętuje 7 urodziny. Z tej okazji chciałbym życzyć wszystkim naszym obecnym i byłym graczom wszystkiego co najlepsze, sukcesów w życiu realnym i w tym wirtualnym, zdrowia i radości. Dzisiejsze urodziny są wyjątkowe, klan na nowo budzi się do walki pod dowództwem active97. Walczymy w WarThunder i Battlefield 4. Rekrutacja jest otwarta, zapraszamy wszystkich na nasz kanał teamspeak ts.unitedlegions.pl. Razem zbudujemy nową potęgę! (i przy tym będziemy się dobrze bawić).
War Thunder

Na stronie warthunder.com ukazał się nowy materiał filmowy promujący grę. "W październiku 1941 roku, niemiecka Grupa Armii “Środek”, po zaledwie sześciu miesiącach zbliżała się do bram Moskwy. Jednak na przedpolach radzieckiej stolicy, po raz pierwszy od rozpoczęcia II Wojny Światowej niezwyciężony, niemal już mityczny Blitzkrieg został powstrzymany. Tym krótkim filmem chcemy upamiętnić heroizm i poświęcenie  wszystkich uczestników tej straszliwej wojny."
Zapraszamy na naszą oficjalną stronę na Facebooku!

United Legions Multigaming zaprasza wszystkich do polubienia swojej oficjalnej strony na Facebooku. Na swojej tablicy zamieszczamy informacje o grach, głównie darmowych wersjach do pobrania, ewenty oraz najważniejsze klanowe informacje i ciekawostki.
https://www.facebook.com/ULMultigaming

Wybieramy nową grę !

Postanowiliśmy ogłosić wakacyjne WYBORY GIER by mieć w co grać wspólnie długie zimowe wieczory!
Link do tematu  -->> http://unitedlegions.pl/forum/viewthread.php?thread_id=1453

 Gladiators 4x4 zakończone.

Gladiators 4x4 niestety skończyło się... dla nas.
Runda 3 Gladiators 4x4

Dnia 16 Marca 2014 odbyła się kolejna runda Gladiators 4x4. Naszym przeciwnikiem był rosyjski team [Fly]. Podobnie jak 2 drugiej grze wygraliśmy 4-3. Walka odbyła się w 5 rundach. 1 Rundę przegraliśmy 0-1, 2 runda 1-1. 3 runda była rundą dogrywkową i decydowała o 3 pkt. Niestety przegraliśmy ją co dało w rezultacie wynik 0:3...
Gladiators 4x4 Kolejna Runda.

Dnia 8 Marca 2014 odbyła się kolejna runda Gladiators 4x4. Naszym przeciwnikiem był chiński team =JGR=. Wygraliśmy 4-3! Walka odbyła się w 4 rundach. 1 Rundę przegraliśmy 0-1, 2 runda 0-3, zaś 3 rundą wyrównaliśmy do wyniku 3-3 i sędziowie ogłosili że zwyciężcą zostanie ten, kto wygra dodatkową 4 rundę.